Telekom

telekom

Navigácia

Obsah

7.-8. september 2012 - Obecné dni

Typ: ostatné
2012-01Slávnostným vztýčením obecnej vlajky pri pomníku Združenia sv. kráľa dňa 7.septebra 2012 bol zahájený 4. Ročník Obecných dní. Dvojdňové obecné slávnosti pokračovali slávnostným zasadnutím Obecného zastupiteľstva, v rámci ktorého bola udelená „Cena obce Kráľová nad Váhom“ rodákovi našej obce Kolomanovi Kovácsovi, zbormajstrovi Slovenského národného divadla v Bratislave. V kultúrnom programe vystúpili Csilla Ötvös, Monika Bergendi a Spevokol Zoltána Kodálya Galanta.
2012-01Slávnostným vztýčením obecnej vlajky pri pomníku Združenia sv. kráľa dňa 7.septebra 2012 bol zahájený 4. Ročník Obecných dní. Dvojdňové obecné slávnosti pokračovali slávnostným zasadnutím Obecného zastupiteľstva, v rámci ktorého bola udelená „Cena obce Kráľová nad Váhom“ rodákovi našej obce Kolomanovi Kovácsovi, zbormajstrovi Slovenského národného divadla v Bratislave. V kultúrnom programe vystúpili Csilla Ötvös, Monika Bergendi a Spevokol Zoltána Kodálya Galanta.
Na druhý deň v areáli futbalového štadióna čakal na našich občanov a hostí bohatý program,
už tradičná súťaž v prednese rozprávok, vystúpenie miestnej detskej folklórnej tanečnej skupiny Muskátli, hudobnej skupiny Bóbita z Maďarska, Orientálnej tanečnej skupiny Jazmín z Jelky, skupiny Met Rock z Tešedíkova, spevákov Csilla Ötvös obyvateľka našej obce a Peter Šrámek zo Šale. Hlavným programom bolo vystúpenie skupiny CSÍK ZENEKAR z Maďarska. O hudbu na zábavu sa postarala skupina ZSEB.
Pre priaznivcov športu bol usporiadaný futbalový turnaj za účasti mužstiev FC Starí páni Kráľová nad Váhom, Starí páni Košúty a Starí páni Gyulafirátót.
O zábavu detí sa postarali nafukovacie hrady a rôzne drevené hračky.

Fotografie z obecných dní nájdete kliknutím na tento riadok...

Vytvorené: 9. 9. 2012
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2016 12:38
Autor: Správce Webu